دسته بندی کتاب ها

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول

درخواست‌ها به چه شکل رسیدگی می‌شوند؟

درخواست‌های مشتریان محترم در سیستم فروش کتاب جویابوک بدین ترتیب خواهد بود سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا 2 روز کاری  (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند ) آماده و ارسال می‌شوند. در موارد خاص ممکن است حسب درخواست مشتری و پذیرش کتاب جویابوک ، سفارش در  همان زمان ثبت و ارسال شود. اگر ارسال سفارش بیش از دو روز کاری زمان ببرد، مسئول سفارشات موضوع را با شما در میان گذاشته و می‌توانید سفارش را مسترد کرده و یا منتظر بمانید تا سفارش آماده ارسال گردد.

هزینه ارسال سفارش چطور محاسبه می شود؟

هزینه ارسال سفارش شامل هزینه بسته بندی و هزینه پست است. سیستم فروش خودکار فروشگاه کتاب جویابوک  بر اساس تعرفه شرکت پست تنظیم گردیده و مجموعه هزینه بسته بندی و ارسال با توجه به روش پست مورد نظر محاسبه گردیده و در سفارش اعمال می‌گردد.

 

سفارش چه زمانی به دستم می رسد؟

از زمان فاکتور شدن سفارش که به منزله تأیید پرداخت آن است، سفارش بین یک تا 2 روز کاری آماده سازی و ارسال میشود و پس از ارسال با توجه به نوع پست انتخاب شده، در حالت پست سفارشی ظرف 4 تا 7 روز کاری و در حالت پست پیشتاز ظرف 2 تا 3 روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید.

پس از ارسال بسته، مسئولیت آن بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران بوده و فروشگاه کتاب جویابوک هیچ اقدامی روی آن نمی‌تواند انجام دهد. از اینرو اگر بعد از ارسال در زمان مقرر بسته به دستتان نرسید می‌توانید با در دست داشتن کد رهگیری به اداره پست مراجعه کرده و وضعیت آنرا جویا شوید. با توجه به اینکه کلیه بسته‌ها با بیمه ارسال می‌شوند اداره پست موظف است در صورت عدم تحویل بسته، خسارت وارده را طبق قوانین پست به شما پرداخت کند.

برای رهگیری مرسولات پستی می توانید به سیستم رهگیری مرسولات پستی مراجعه کنید. کد رهگیری بسته ارسالی برای شما از طریق مراجعه به بخش کاربری و کلیک روی تب بارنامه ها بدست آورید. کد رهگیری در زمان ارسال بسته نیز به صورت پیامک برایتان فرستاده می شود.

آیا قیمت کتاب ها و دیگر محصولات سایت به روز است؟ 

فروشگاه کتاب جویابوک با توجه به ارتباط مستقیم با بخش عمده‌ای از ناشران و مراکز توزیع معتبر کتاب در سطح کشور، قیمت کتاب‌ها و محصولات فرهنگی را بر اساس اعلام این مراکز به صورت روزانه به روزرسانی می‌کند. با این وجود به دلیل تغییرات پی در پی قیمت، عدم اطلاع رسانی منسجم و کامل از طرف ناشران و همچنین حجم بسیار زیاد محصولات عرضه شده در سیستم، ممکن است در برخی موارد که محصول در انبار موجود نبوده، قیمت محصول با قیمت سفارش داده شده تفاوت داشته باشد.

توجه داشته باشید که فروشگاه کتاب جویابوک به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نسبت به تغییر قیمت کتاب اقدام نمی‌کند و این موضوع صرفاً توسط ناشر و مرکز پخش مربوطه انجام می‌شود.

 

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

پرداخت در محل صرفاً برای ارسال به آدرس‌های واقع در مناطق 22 گانه شهر تهران ممکن است. میتوانید با بخش سفارشات تلفنی کتاب جویابوک تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید. مسئول سفارشات امکان ارسال را بررسی کرده و در صورت وجود این امکان، سفارش با هماهنگی شما به صورت پیک برایتان ارسال خواهد شد.

” ارسال رایگان فقط با پست انجام پذیر هست”

 

اگر هنگام پرداخت آنلاین وجه از حسابم کسر شد ولی پرداخت در سایت تأیید نشد چه اقدامی باید انجام دهم؟

متأسفانه در موارد استثنایی به دلیل اشکال در سیستم پایانه پرداخت، ارتباط بین سرور بانک و سرور فروشگاه  و یا دیگر حالت‌های پیش‌بینی نشده امکان کسر وجه از حساب شما و عدم تأیید پرداخت وجود دارد. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک این گونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما متسرد می‌گردد.

اگر به هر دلیل با گذشت 3 روز از زمان تراکنش وجه به حساب‌تان مسترد نگردید مسئله را با ذکر شماره سفارش، پایانه پرداخت انتخاب شده، تاریخ و ساعت تراکنش و 4 رقم آخر کارت تان از طریق ایمیل info@joyabook.com یا تماس تلفنی اطلاع دهید. وضعیت تراکنش از طریق بانک استعلام شده و در صورت صحیح بودن پرداخت، سفارش‌تان تأیید می‌گردد.

اگر پرداخت تأیید نشود لازم است موضوع را از طریق شرکت مسئول پایانه پرداخت پیگیری فرمایید.

هزینه سفارش را چطور پرداخت کنم؟

علاوه بر امکان پرداخت آنلاین از طریق پایانه‌های پرداخت بانکی، امکان پرداخت هزینه سفارش از طریق مراجعه به شعب بانک‌ها و یا کارت به کارت نیز وجود دارد.

پرداخت الکترونیکی

پرداخت آنلاین از طریق پایانه های پرداخت بانکهای ملت، پارسیان، انجام می‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از پایانه‌های پرداخت را انتخاب کرده و با در دست داشتن اطلاعات کارت خود شامل شماره 16 رقمی، تاریخ انقضا و رمز دوم هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در روش پرداخت آنلاین، در صورت تأیید پرداخت سفارش به صورت خودکار به صورت فاکتور شده تبدیل گردیده و با اولویت بالاتری نسبت به پرداخت بانکی در فهرست آماده سازی قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که برای پرداخت آنلاین لازم نیست کارت بانکی‌تان توسط همان پایانه پرداخت صادر شده باشد و پایانه‌های پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب قابل استفاده هستند.

پرداخت بانکی

اگر به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین برایتان وجود ندارد، می‌توانید وجه سفارش را از طریق شبکه بانکی به یکی از حساب‌های فروشگاه کتاب جویابوک واریز فرمایید. در این حالت لازم است پس از پرداخت، اطلاعات دقیق آن شامل تاریخ واریز، کد پیگیری واریز، مبلغ دقیق، بانک و حسابی که به آن واریز کرده اید و شماره سفارش خود را به شماره 09397365955 وات ساپ  ارسال کرده و یا اطلاعات را از طریق تلفن 55408960 به بخش سفارشات اینترنتی اطلاع دهید. پس از تأیید پرداخت، فاکتور سفارش‌تان صادر شده و از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌شود. اگر به هر دلیل پس از ارسال اطلاعات فاکتور به دست‌تان نرسید حتماً موضوع را تا صدور فاکتور پیگیری فرمایید.

توجه! پس از واریز وجه، حداکثر ظرف 2 روز اطلاعات واریز را برای ما ایمیل کرده یا تلفنی اطلاع دهید. در غیر اینصورت امکان تأیید واریز وجود نخواهد داشت.

دیدگاه(1)

  • سید مجتبی موسوی

    در 12 مهر, 1402 ساعت 18:33 پاسخ دادن

    سلام ، لینک فعال سازی رمز عبور برای ورود به حساب کاربری به هیچ عنوان ارسال نمی‌شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


X