دسته بندی کتاب ها

دیو هالیس

دیو هالیس

دیو هالیس

دیو هالیس “Dave Hollis” متولد (February 14, 1975) است. او همسر ریچل هالیس نویسنده پرفروش کتاب خودت باش دختر و پدر جکسون، ساویر، فورد و نوح است. دیو با خانواده اش در آستین تگزاس زندگی میکند.

او مدیر عامل شرکت هالیس، شرکتی که برای کمک به مردم برای ایجاد زندگی بهتر وجود دارد. به عنوان مدیر اجرایی شرکت hollis، ماموریت دیو این است که دیگران را تشویق کند که شروع به نشان دادن بهترین نسخه های خودشان کنند. دیو پیش از این رئیس شرکت والت دیزنی بود تا زمانی که وی برای استفاده از تجریبات خود برای گسترش شرکت هالیس ترک کرد.

دیو عضوی از آکادمی فیلم متحرک است همچنین مشاور و عضو هییت مدیره در آزمایشگاه های فن آوری اطلاعات، موسسه خیریه فیلم ویل راجرز”،موسسه سرگرمی، رسانه، و فرهنگ و ترویج کننده حمایت از فرشتگان ملی بوده‌ است.

اولین کتاب دیو هالیس به نام “سد راه خودت نباش” که در ایران با ترجمه خوب و روان آقایان میعاد نادری و علی شهرویی توسط انتشارات مات منتشر شده است. جهت اطلاعات بیشتر به https://thehollisco.com/ مراجعه کنید.

کتاب سد راه خودت نباش

زندگی رومزه و دغدغه های بسیار باعث شده در طول روز وقتی برای تامل نداشته باشیم تا به درست و غلط بودن تفکراتمان بیندیشیم.تفکراتی که به سبب جو جامعه و اطرافیان بر ما تحمیل شده است و روی زندگی شخصی و کاری مان تاثیر گذاشته است.

بسیاری از این تفکرات زاده ی ذهن ماست و وجود خارجی ندارد. خیلی از موضوعاتی که ما از آن ها برای خودمان یک غول بی شاخ و دم می سازیم، آن قدرها هم ارزش فکر کردن ندارند. این کتاب راهنمایی است ارزشمند برای کسانی که می خواهند کنترل زندگی و کارشان را در دست بگیرند.

نوشته های دیو هالیس به گونه ای است که فکر میکنید در حال حرف زدن با رفیق قدیمی تان هستید. او شما را به سفری می برد که بسیار حقیقی است، می توانید خودتان را جای او قرار دهید و مثل این باشد که زندگی خودتان را ورق می زنید. او احساسات شما را برمی انگیزد، از خواب غفلت بیدارتان می کند، خنده بر لب تان می نشاند، به شما انگیزه می دهد و به شما برای عبور از مسیر ضعف، شک و ترس کمک می کند. 

خرید آنلاین کتاب سد راه خودت نباش

در حال حاضر کتاب سد راه خودت نباش اثر دیو هالیس در فروشگاه اینترنتی جویابوک نسخه چاپی آن قابل تهیه است. نظر شما در مورد این کتاب و به طور کلی کتاب های انگیزشی چیست؟ تاثیر گذار ترین کتابی که در این زمینه خوانده اید کدام بوده است؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


X