دسته بندی کتاب ها

کریس اندرسون

کریس اندرسون

کریس اندرسون کیست؟

کریس اندرسون ” Chris Anderson” مدیر عامل موفق و سر متصدی همایش TED است.او در نیویورک زندگی می کند. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آکسفورد، وارد حرفه روزنامه نگاری شد. او پس از راه اندازی صد مجله و وبسایت موفق نهایتا توجه خود را به تد معطوف کرد.

کریس اندرسون و سازمان غیر انتفاعی او در سال  2001 همایش تد را خریداری کردند. شعار او “ ایده هایی که ارزش انتشار دارند” همچنان در سراسر دنیا روبه شکوفایی است.با سخنرانان بسیار معروف و اثر گذاری کار کرده که حاصل آن این کتاب ارزشمند “اصول سخنرانی به روش تد” شده است که در آن از نحوه ساخت محتوای سخنرانی گرفته تا داشتن بیشترین تاثیر روی صحنه را در اختیار خوانندگان قرار می دهد.این کتاب دستور العمل جدید قرن 21 برای ایجاد ارتباطات موثر است. https://www.ted.com/

کتاب اصول سخنرانی به روش تد

هدف این کتاب تنها این نیست که توصیف کند که سخنرانی به شیوه تدتاک چگونه اتفاق می افتد بلکه بسیار گسترده تر از ان است. هدف این کتاب این است که از تمامی اشکال سخنرانی عمومی در پی توضیح، الهام بخشیدن، اطلاع رسانی یا ترغیب مخاطبان در زمینه های کسب و کار و آموزش در عرصه عمومی هستند حمایت می کند.

خواندن این کتاب به همه کسانی که اماده انده تا با ایده هایشان در جهان تاثیرات بزرگی بیافرینند، قویا پیشنهاد می شوداز جمله :

  • هرکسی که بخواهد در شغل و تجارتش پیشرفت کند
  • هرکسی که بخواهد بر اعتبار و برند شخصی خود بیافزاید
  • هر سخنران و مدرسی که بخواهد با اشخاص دیگری از سراسر دنیا ارتباط برقرار کند
  • هر پدر و مادری که بخواهند با فرزندانش ارتباط موثری داشته باشند و حتی نوجوان و دانشجویی که بخواهد اعتماد به نفس خود را در جمع و زمان ارائه افزایش بدهد.

خرید کتاب

در حال حاضر این کتاب در وب سایت فروشگاه اینترنتی جویابوک نسخه چاپی قابل تهیه می باشد. نظر شما در مورد این کتاب و به طور کلی کتاب های سخنرانی تد چیست؟ تاثیر گذار ترین کتابی که در این زمینه خواندید کدام بوده است؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

 دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


X