دسته بندی کتاب ها

بیوگرافی استیو چندلر

بیوگرافی استیو چندلر

استیو چندلر ” Stevechandler ” یکی از نویسندگان کتاب های پرفروش آمریکا، نویسنده ۳۰ کتاب است که به بیش از ۲۵ زبان در سراسر اروپا، چین، ژاپن، و آمریکای لاتین  و… ترجمه شده اند. چندلر همچنین یک سخنران عمومی پرآوازه در جهان است که فرد نیپ، برنده ی چهار دوره ی جایزه ی امی و نویسنده نمایش تلوزیون پی .بی. اس، او را ” ترکیب جنون آمیز آنتونی رابینز و جری ساینفلد” نامید. چندلر به تازگی عضو هیئت علمی دانشگاه سانتا مونیکا شد که رشته ی مدیریت روح محور را در آنجا تدریس می کند.

نخستین کتاب صوتی وی، ۱۰۰ راه برای انگیزه دادن به خود، کتاب صوتی سال شیکاگو تریبون در سال ۱۹۹۷ نام گرفت. چندلر مشاور بیش از چهل شرکت از پانصد شرکت بزرگ جهان بوده است. او با مدرک لیسانس نویسندگی خلاق و علوم سیاسی از دانشگاه آریزونا فارغ التحصیل شد، و چهار سال را در بخش زبان و روانشناسی جنگ در ارتش آمریکا گذارند.

استیو همچنین یک مربی است که به صدها مربی آموزش داده شده برای تبدیل بسیاری از زندگی و کسب و کار کمک کرده است. او مدرسه رفاه مربیگری را برای کمک به مربیان برای ایجاد یک تمرین قوی و ایجاد مشتریان عالی ایجاد کرد. www.CoachingProsperitySchool.com

معرفی کتاب های استیو چندلر

  1. کتاب با یکصد روش زندگی خود را متحول کنید
  2. کتاب جنگجوی ثروت: انقلاب موفقیت فردی
  3. کتاب هفده دروغ و یک حقیقت: چگونه خود را از موانع روحی نجات دهیم و به خلاقیت برسیم
  4. کتاب ۱۰۰ روش برای اینکه به خودتان انگیزه بدهید: زندگی‌تان را برای همیشه تغییر بدهید.
  5. کتاب خودتان را دوباره بسازید: در این کتاب با بیانی شیوا و مثال هایی جذاب به مخاطبان خود ثابت می کند که ” شخصیت” داستانی ساختگی و تنها مجموعه ای از عادت هاست. استیو چندلر در این کتاب به شما یاد می دهد که چطور عادت های قدیمی را کنار بگذارید و با استفاده از اصول روان شناسی ،مثبت اندیشی خودِ جدیدی به وجود بیاورید و خودتان را دوباره بسازید و به کسی تبدیل شوید که همیشه می خواستید باشید. 

استیو چندلر در این کتاب به خوانندگان تاکید می کند که باید مالک زندگی خود باشید نه قربانی شرایط. 

قربانی کسی است که قدرت را به مثابه چیزی ورای کنترل خویش می بیند. قربانیان بر حسب عادت، سبکی غریب و بدبینانه در دیدگاه و توصیفشان از دنیا و مردم دارند. و گرچه این قربانی بودن اغلب ممکن است یک عمر طول بکشد، فقط عادت است. وقتی درک شود، به سرعت چیزی جایگزین آن میشود. این کتاب درباره چیزی است که باید جایگزین این عادت شود. قربانیان عادت خود را به ارث نمی برند. آن ها با تفکرات خویش خودشان را دچار ان می کنند. و غم انگیز این است که طرز فکر آن ها در حد ابتدایی بودن تفکر مسطح بودن جهان، مبتنی بر کژفهمی بنیادی است: قربانیان فکر می کنند تمام قدرت در بیرون از خودشان نهفته است. آن ها گمان می کنند قدرت در افراد دیگر و در محیط اطراف وجود دارد.

قربانیان سپس این تصور غلط را با فکر کردن و گفتن عبارات عمیقا بدبینانه درباره ی هر چیزی که آن ها را به چالش می کشد، ادامه می دهند. آن ها به راحتی دلسرد میشوند، و از عباراتی مانند ” وضع نامساعد بشریت” و ” تراژدی زندگی انسانی” استفاده می کنند. گرایش منفعل آن ها به ابتلای افسردگی اظهار نظر آندره ژید را یادمان می آورد که معتقد بود” غمگینی تقریبا همیشه شکلی از خستگی است” این غمگینی مایه دلشکستگی و اندوه است چرا که خیلی بی مورد است.

از منظر فرد مالک ، کودکان همیشه ارزش مشاهده شدن را دارند چرا که آن ها سیاره ای را که روی آن هستند دوست دارند و از آن لذت می برند. کودکان به طور مداوم خودشان را می آفرینند. می توانیم روح آن ها را در فضا احساس کنیم. اما در برخی از ما، این روح کاملا به خفا رفته است و فقط منتظر شعله ور شدن دوباره یک حادثه بیرونی غم انگیز است. اما لازم نیست منتظر چنین بحرانی باشیم. ما می توانیم این روح را دوباره احساس کنیم اگر مایل به استنشاق زندگی درون آن باشیم. این روح شعله ای فنا ناپذیر است. می توانیم این آتش شعله ورتر کنیم اگر مایل به شناخت روش آن باشیم. همه مطلب این است که ما خود و دیگران را چطور می بینیم. ما می توانیم با بافتن کلماتی برای فکر کردن، گفتن، و حتی آواز خواندن، اکسیژن این روح را تامین کنیم. بیایید با این جمله شروع کنیم. “ این نور کوچک از من است. می خواهم بگذارم بدرخشد” 

نظر شما در مورد این کتاب و به طور کلی کتاب‌های خوسازی چیست؟ تاثیرگذارترین کتابی که در این زمینه‌ خوانده‌اید کدام بوده است؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس وب سایت استیو چندلر: http://www.stevechandler.com

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X