دسته بندی کتاب ها

دبی فورد

دبی فورد

دبی فورد کیست ؟

دبی فورد Debbie Ford متولد 1955 در نیویورک او نویسنده؛ مدرس و سخنران کتاب تاثیر گذار نیمه تاریک وجود ” The Dark Side of the Light Chasers ” است. دبی، مدرک‌ خود را در رشتۀ‌ روان‌شناسی‌ با گرایش‌ مطالعات‌ آگاهی‌ از دانشگاه‌ جی‌. اف‌. کی‌. گرفت‌. او در سال‌ ۲۰۰۱ جایزۀ‌ فارغ‌التحصیل‌ برگزیدۀ‌ سال‌ را به‌ مناسبت‌ خدمات‌ ارزندۀ‌ خود در زمینۀ‌ روان‌شناسی‌ و معنویت‌ دریافت‌ کرد. در سال‌ ۲۰۰۳ به‌ دریافت‌ دکترای‌ افتخاری‌ از دانشگاه‌ امرسن‌ نایل‌ شد و در سال‌ ۲۰۰۴ دکترای‌ افتخاری‌ آثار ادبی‌ انسانی‌ را از هیأت‌ علمی‌ دانشگاه‌ جان‌ اف‌. کندی دریافت‌ داشت‌.

متاسفانه در ۱۷ فوریه ۲۰۱۳در سن 58 سالگی در اثر ابتلا به سرطان سارکوما درگذشت اما آثار بی‌نظیرش تا ابد به یادگار ماندند. میلیونها نفر در دنیا تحت تاثیر پیامهای روحی این بانوی خودساز ، زندگی های خود را متحول کردند.او نویسنده ۸ کتاب پرفروش در زمینه رویارویی با دردهای درونی بود و بی مهابا در کتبش از تجربه اعتیاد و طلاقش مینوشت تا انسانها جرات کنند با دردهایشان در این زندگی بایستند . www.debbieford.com

  • کتاب نیمه تاریک جویندگان نور
  • جدایی معنوی
  • راز سایه
  • سوال های درست
  • بهترین سال‌های زندگی خود
  • چرا مردم خوب کارهای بد انجام می‌دهد
  • پاک‌سازی آگاهی ۲۱ روزه
  • سایه
  • شجاعت

کتاب شجاعت

دبی فورد در این کتاب به شما خواهد آموخت آنچه شما را سردرگم نگاه می دارد و موجب می شود احساس ضعف و ناامیدی کنید، چیزی بیش از پندارهای پوچ گذشته نیست. چیزی بیش از ترس هایی (اعم از واقعی یا خیالی) نیست که در ناخودآگاهتان نشخوار می شود. خواهید فهمید هر مشکلی که در زندگی مقابل شما قرار می گیرد، قصد ناتوان ساختن شما را ندارد، بلکه می خواهد به شما فرصتی دهد تا قوی تر شوید، شجاع تر شوید و با خویشتن متعالی تر یا حقیقی تان پیوند نزدیک تری برقرار کنید.خواهید دید موانعی که در زندگی متحمل شده اید، در واقع به شما فرصت هایی داده اند تا بر آن ها غلبه کنید و رشد نمایید.خواهید دید وقتی به زندگی خود می نگرید،چیزی که روزی ترس، رنج و ناامیدی بود، به امید، شجاعت، و عشق بدل خواهدشد.

کشف جنگجوی درون، موجودیت کنونی شما را تغییر خواهد داد و قدرت و توانی خواهید یافت تا در هر روز از هفته در هر مبارزه ای شرکت کنید. حتی می توانید در هر روز زندگی، به جای اینکه بخواهید احساس عدم امنیت خود را به طرزی زیرکانه پشت کت و شلوار های رسمی مستتر سازید، خود را به لباس پر زرق و بر اعتماد به نفس و تاج درخشان شجاعت که به معنای واقعی سزاوار آن هستید، مزین نمائید. پس بیایید به نام عشق، شجاعت و اعتماد به نفس، آغاز کنیم!

خرید کتاب

تمامی کتاب های دبی فورد در فروشگاه اینترنتی جویابوک نسخه چاپی آن قابل تهیه می باشد. نظر شما در مورد کتاب های خانم دبی فورد چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


X