دسته بندی کتاب ها

گریس بانی

گریس بانی

بیوگرافی گریس بانی

گریس بانی ” Grace Bonney” زاده ی ۹ ژوئن ۱۹۸۱، کارآفرین، بلاگر و نویسنده ای آمریکایی و موسس وب سایت دیزاین اسپانچ ” www.designsponge.com ” است .گریس اولین کسب و کار خود را با نام  دیزاین اسپانچ سال ۲۰۰۴ راه اندازی کرد وب سایتی روزانه مخصوص جامعه خلاق است. و روزانه بالای یک و نیم میلیون خواننده دارد. راه اندازی کسب و کار شخصی تاکنون بزرگترین بخش زندگی او بوده و یاد گرفته است خطر پذیر باشد و به خاطر چیزی که باور دارد بجنگد و بیش از هرچیز دیگری سطح اعتماد به نفس و افتخار کردن به خود افزایش داده است.

طی این ۱۲ سال که از شروع کسب و کارش میگذرد هدفایش تغییر چشمگیری داشتن از خواستن مکانی برای صحبت در مورد هنر و طراحی تا ایجاد محفلی برای صنایع دستی و ارائه توصیه و منابعی برای آدم های پشت آن صنایع. بانی اهل ویرجینیابیچ است و به عنوان نویسنده ی نشریاتی مانند هوس اندگاردن، دومینو، و مجله کرافت فعالیت دارد. علاقه خاصی به حمایت از تمام اقشار جامعه خلاقان دارد.

او سالانه بورسیه ای به طراحان نوپا اعطا می کند، ستونی رایگان برای بیزنس های خلاق در وب سایتش دارد و مجری یک شوی رادیویی با عنوان بعد از پرش است. اولین کتابش، دیزاین “اسپانچ در خانه” پرفروش ترین کتاب آمریکا شد. و کتاب وقتی زنان بخواهند نخستین بار در سال ۲۰۱۶ به چاپ رسید. بعد از بیست سال زندگی در بروکلین، اکنون با همسرش در هادسون ولی نیویورک ساکن هستند.

کتاب وقتی زنان بخواهند

در “کتاب وقتی زنان بخواهند” بیش از صد زن تاثیر گذار شرح می دهند که چگونه چنین روحیه خلاقی یافتند، بر دشواری ها غلبه کردند و به جنبش جهانی کارآفرینی پیوستند و آن را توسعه دادند.  این زنان از غول های رسانه ای و خانه های مد – مادر و دختر تا شاعران و نقاشان الهام بخش – نمونه هایی درخشان از آن چیزی هستند که می توان با پشتکار و حمایت یکدیگر به آن نائل شد. ماجراهای هر زن با دیگری فرق دارد اما پیام آن ها یکسان است.

آن ها بر دشمنی ها غلبه کردند، مسیر طولانی را به تنهایی طی کرده اند و قدرت کار در کنار همدیگر را فراگرفته اند تا به اهدافشان برسند. در بسیاری موارد الهام بخش همدیگر بوده اند و الگوی نسل آتی. هر کدام از این زن ها الهام بخش کسی برای پیگیری شور و اشتیاق خود است، اما مجموع آنها نیرویی انکار ناشدنی را تشکیل می دهند. هدف گریس بانی در این کتاب ارائه انگیزه و نمونه های زنده از زنانی است که کار و بار خودشان را مدیریت می کنند تا هر زنی، در هرجایی که هست، با باز کردن یک صفحه بتواند خودش را در آن ببیند.

گزیده ای از جملات انگیزشی و الهام بخش

  • لورنا سیمپسون عکاس، نقاش  او به کسانی که میخواهند یک کار خلاقانه انجام دهند پیشنهاد می دهد بدون ترس، در کارت شیرجه بزن و شروعش کن!
  • هوپی و لیلی استاکمن طراح پارچه ” یک هدف برای خودت مشخص کن که با گذشت زمان پایدار بماند، بعد هم به هدفت بچسب! “
  • چریل دی شیرینی پز، نویسنده ” اصل باش. سبک خودت را داشته باش و هیچ وقت فکر نکن برای موفقیت باید خود واقعی ات را تغییر بدهی.”
  • ثمین نصرت سرآشپز, نویسنده ” خیلی خوب است آدم زن های موفق و خلاق را ببیند که به خاطر حد و مرز هایی که برای خودشان گذاشته اند توانسته اند رشد کنند، نه با پشت سرگذاشتن آن ها”

 دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X