شبیه سازی معماری با Lumion 3d
0 رای   - 

کتاب شبیه سازی معماری با Lumion 3d

دریافت مشاوره تلفنی
موجود
17,500 تومان

نماد اعتماد الکترونیکی

کتاب شبیه سازی معماری با Lumion 3d

کتاب شبیه سازی معماری با Lumion 3d توسط انتشارات دانشگاهی کیان منتشر شده است. ارایه ی یک طراحی فوق العاده، بهترین راه برای راضی کردن کارفرماست. لومیون بهترین و سریعترین ابزار برای رسیدن به طرحی با کیفیت بالا می باشد. با لومیون به راحتی می توانید ایده و طرح های خود را به شکل تصویر یا ویدیو و حتی به حالت آنلاین و پانوراما به مشتریان ارایه کنید. روش کار ساده ی این نرم افزار باعث شده است که از 100 شرکت برتر معماری در دنیا، 51 مورد از آنها برای ارایه پروژه های خود از لومیون استفاده کنند.

همه ی نیاز شما در نرم افزار Lumion یک مدل خام است که می توانید آن را از هر نرم افزاری مثل 3ds Max، Revit، Sketch Up، AutoCAD وارد کرده و از صفر تا صد پروژه را در لومیون انجام دهید. محیط کاری این نرم افزار به شکل همزمان یا Realtime بوده و هنگام کار در صحنه نیازی به رندر نخواهید داشت. در لومیون به جای استفاده از CPU از تکنیک رندرنیگ GPU استفاده می شود و این علاوه بر بالا بردن سرعت کار، اجازه ی نمایش Realtime به کاربران را خواهد داد.
اکثر نرم افزارهای طراحی در صحنه های شلوغ با مدل های فراوان دچار مشکل می شوند، ولی تکنولوژی به کار رفته در لومیون این مشکل را برطرف کرده و به راحتی می توانید صحنه ها را با ده ها هزار درخت، ماشین، ساختمان و ... پر کنید.
در این کتاب با لومیون کاملا آشنا می شوید و نحوه ی ساخت محوطه، استفاده از کتابخانه ی لومیون، نورپردازی، ماده سازی و ایجاد انیمیشن و فیلم و تمام نکاتی که برای به سرانجام رساندن یک پروژه از ابتدا تا انتها لازم می باشد را خواهید آموخت.

سایر مشخصات محصول

انتشارات : دانشگاهی کیان
قطع : وزیری
سال چاپ : 1395
تعداد صفحات : 248
تیراژ : 1000
موضوع : معماری
نوبت چاپ : 1
نویسنده : یونس بناء
شابک : 9786003071100
شرح CD/DVD :
هیچ نظری ارسال نشده