کتاب صوتی تنور و دستان های دیگر
0 رای   - 

کتاب صوتی تنور و داستان های دیگر

موجود
12,000 تومان

کتاب صوتی تنور و داستان های دیگر به تالیف هوشنگ مرادی کرمانی گوینده شاهین علایی نژاد توسط انتشارات آوانامه منتشر شده است.

درباره کتاب

63 سال است که می نویسد؛ 63 سال قلم بر دست، چشم هایش را در کوچه پس کوچه های خیال کودکان سرزمینش می دواند و گرد و خاک برخاسته از دویدنش را مرکب قلمش می کند و برای کودکان و درباره کودکان قصه می نویسد. بسیاری او را برترین نویسنده کودکان و درباره کودک و نوجوان می دانند؛ مهم نیست که هنوز نهاد های بین المللی آن واقعیت را اعلام نکرده اند، اصلا چه چیزی مهمتر از شمارگان کتاب و تعداد خوانندگانش می تواند این موضوع را به اثبات برساند.

تنور و داستان های دیگریک لوح فشرده معمولی نیست بلکه می توان آن را عصاره ای از سال ها داستان نویسی وی به شمار آورد، عصاره ای از 15 داستان که در این اثر، خود به صدا درآمده و با روایت شاهین علایی نژاد و ملودی مهدی زارع خود را میهمان دل تمام کسانی می کند که گرمای داستان های مردای کرمانی را مشتاقند.

تنور و داستان های دیگر شامل مجموعه ای از داستان های کوتاه شیرین و جذاب است که برآمده از ذات قصه گوی ساده  صمیمی مرادی کرمانی است که شاید تا پیش از شنیده شدن در این کتاب صوتی سایه داستان های معروف تر این نویسنده گم شده باشند؛ اما بازخوانی و شنیدن و دقیق شدن در آنهاست که نشان می دهد مردای کرمانی چگونه توصیف و صحنه پردازی و شخصیت پردازی داستانی را در خدمت محتوا و ذات ظریف انسان درآورده است و امروز این داستان ها هستند که به صدا درآمده و خود حکایت کننده طبع راویشان می شوند.

این داستان ها، در توصیف خصوصیات کودکان و نوجوانانی که آن ها را ساخته اند، بسیار با وسواس و توام با جزئیات عمل کرده است و از همین رو توانسته رفتار ها، حرکات و در یک کلام شخصیت آن ها را با مهارتی منحصر به فرد توصیف و به نمایش بکشد.

سایر مشخصات محصول

انتشارات : آوانامه
موضوع : کودک و نوجوان
نویسنده : هوشنگ مرادی کرمانی
شرح CD/DVD :
گوینده : شاهین علایی
هیچ نظری ارسال نشده