حشاشین
0 رای   - 

کتاب حشاشین اثر تامس گيفورد

رمان "حشاشین"به حوادث واقعی و تکان دهنده ای می پردازد که در مکان های مقدس روی داده است: "وال"(والنتاین) خواهر راهبه "بن درایسکیل"به طرز دلخراش و اسرارآمیزی به قتل می رسد. متعاقب آن قتلهای دیگری نیز اتفاق می افتد. "بن درایسکیل" که قبلاًراهب یسوعی بوده است، تصمیم می گیرد ازقاتل خواهرش انتقام بگیرد. قاتل، یک کشیش متعصب به نام "هورست من" است.
دریافت مشاوره تلفنی
موجود
95,000 تومان

نماد اعتماد الکترونیکی

کتاب حشاشین

حشاشین نویسنده تامس گيفورد مترجم جواد سید اشرف توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است.

بن درایسکیل برای پیگیری موضوع به شهرها، کلیساها و مکان های مختلفی می رود و با روحانیون عالی رتبه روبه رو می شود تا این که سرانجام پی می برد که تمام قتل ها به طور مخفی توسط سازمان "حشاشین" که درخدمت اهداف روحانیون عالی رتبه، از جمله پاپ اعظم می باشد، طرح ریزی شده اند و در این میان پدر خود او "دوک اعظم"(هیو درایسکیل) نیز یکی از اعضای سازمان تروریستی "حشاشین"است.

تامس گیفورد رمانش را بر اساس واقعیت های عینی نوشته و نُه سال برای تحقیق، تکمیل و شکل گیری بُن مایه های اثرش تلاش نموده است. خودش در مقدمه رمان به آن اشاره می کند:افراد زیادی، هم از محافل کلیسایی و هم شخصیت های غیر روحانی، در این مسیر به من کمک کردند یا سنگ سر راهم گذاشتند. بدون شک هر یک از آن ها برای رفتار خود دلایل خوبی داشت و با انگیزه فداکاری و احساس تکلیف یا از روی بی اعتنایی و تحقیر، همان کاری را کرد که درست می دانست. اما در ازای هریک نفر که اشکال تراشی کرد و بر سر راه تکمیل و انتشار این کتاب سنگ انداخت، چندین نفر نیرو، وقت و دانش خود را بی مضایقه در اختیارم گذاشتند و به یاری ام شتافتند. این افراد فرشته یا شیطان خود می دانند که کیستند و چیستند ....

رمان حشاشین به حوادث واقعی و تکان دهنده ای می پردازد که در مکان های مقدس روی داده است: "وال"(والنتاین) خواهر راهبه "بن درایسکیل"به طرز دلخراش و اسرارآمیزی به قتل می رسد. متعاقب آن قتلهای دیگری نیز اتفاق می افتد. "بن درایسکیل" که قبلاًراهب یسوعی بوده است، تصمیم می گیرد ازقاتل خواهرش انتقام بگیرد. قاتل، یک کشیش متعصب به نام "هورست من" است.

سایر مشخصات محصول

انتشارات : ققنوس
قطع : رقعی
نوع جلد : گالینگور
سال چاپ : 1397
تعداد صفحات : 912
تیراژ : 1000
موضوع : رمان
نوبت چاپ : چهاردهم
نویسنده : تامس‌ گیفورد
مترجم : جواد سيد اشرف
شابک : 9789643111885
هیچ نظری ارسال نشده