غول مدفون
0 رای   - 

کتاب غول مدفون

دریافت مشاوره تلفنی
موجود
28,000 تومان

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید کتاب " رمان غول مدفون "

کتاب غول مدفون این اثر به عنوان مهم ترین رمان سال 2015  به  انتخاب روزنامه گاردین معرفی شده  است نویسنده  کازوئو ایشی گورو مترجم سهیل سمی توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است .

قهرمان های داستان کتاب غول " اکسل" و بیئتریس " زوج کهنسالی هستند که برای پیدا کردن پسر گمشده اشان راهی سفر میشوند . این سفر در بریتانیای قدیم رخ می دهد.زمانی که ساکسون ها و برایتون ها پس از جنگی خانمان سوز در صلحی

قهرمان‌هايداستان كتاب غول مدفون «اكسل» و «بيئتريس»، زوج كهنسالي هستند كه برايپيدا كردن پسر گمشده‌شان راهي سفر مي‌شوند. اين سفر در بريتانياي قديم رخمي‌دهد. زماني كه ساكسون‌ها و برايتون‌ها پس از جنگي خانمانسوز در صلحيشكننده زندگي مي‌كنند. صلحي كه حاصل توافق يك فراموشي است. يك فراموشيهمه‌گير كه به شكل مه در كل سرزمين پخش شده است. اين مه به خاطر نفس يكاژدهاست و خاطرة جنگ، عشق و نفرت و خونخواهي را از ياد مردم برده. «اكسل» و «بيئتريس» در طول سفرشان با آدم‌هاي جديدي روبرو مي‌شوند. يك جنگجوي جوانساكسون را مي‌بينند كه دنبال مادرش مي‌گردد و نيز افراد ديگر كه در داستانبه تفصيل آمده. غول مدفون همان رازي است كه آرام آرام گشوده و به نتيجةنامنتظره‌اي ختم مي‌شود. در آخر، هيبت غول به كل جلوي چشمان خواننده قرارمي‌گيرد و اينجاست كه مخاطب عظمت آن را درك مي‌كند و مي‌فهمد اصلاً و برايچه اين غول در ابتداي داستان دفن شده است. شيوه بازگويي اين راز، اوج هنرنويسنده در خلق جهاني شناور است و در نهايت خواننده با پرسش اصلي روبرومي‌شود: آيا بايد گذشته را فراموش كرد تا به آرامش رسيد؟ در رمان «ايشيگورو» عشق بر همه چيز چيره مي‌شود الا مرگ.

سایر مشخصات محصول

انتشارات : ققنوس
قطع : رقعی
نوع جلد : شومیز
سال چاپ : 1397
تعداد صفحات : 392
تیراژ : 1000
موضوع : رمان خارجی
نوبت چاپ : سوم
نویسنده : کازوئو ایشی گورو
مترجم : سهیل سمی
شابک : 978600278209
هیچ نظری ارسال نشده