تسوكورو تازاكي بي رنگ و سال هاي زيارت او
0 رای   - 

کتاب تسوكورو تازاكي بي رنگ و سال هاي زيارت او اثر هاروكي موراكامي

دریافت مشاوره تلفنی
موجود
18,000 تومان

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید کتاب تسوكورو تازاكي بي رنگ و سال هاي زيارت او

کتاب تسوكورو تازاكی بی رنگ و سال های زيارت او نویسنده هاروكی موراكامی مترجم فرزين فرزام توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است .

اين كتاب سيزدهمین كتاب نویسنده مشهور ژاپني «هاروكي موراكامي» است كه در همان ماههای اول انتشار بيش از يك ميليون نسخه آن به فروش رفت «موراكامی» نويسنده مشهور ژاپني در سال 1949 در كيوتو ژاپن به دنيا آمد. كتاب‌های «كافكا در ساحل» و «پس از تاريكي» و... بعد از زلزله از مشهورترين كارهاي او هستند كه به زبان فارسی ترجمه شده است.

برخي داستان‌ها ساده و سر راست هستند كه فقط بايد آنها را شنيد. برخي ديگر كمي پيچ دارند و بايد آنها را نشسته و با حواس جمع خواند. اما برخي ديگر از داستانها خيلي پيچيده و رمز آلود هستند انگار دارند داستان زندگي ما را بدون اجازه خودمان روايت می كنند. در كتاب تسوكورو تازاكی بي رنگ ِ و سالهای زيارت او با سفر درونی يك جوان مواجه می شويم كه به يكباره چهار دوست صميمي خود را ازدست داده است. نام خانوادگی شخصيت‌های اصلي رمان تصادفاً نام رنگ‌هاست، آبي، قرمز، سياه و سفيد و البته خود «تسوكورو» بی رنگ است. موراكامی با قرار دادن شخصيت داستانش در موقعيتي كه تك تك دوستانش را از دست داده و حالا به ياد مرگ افتاده، او را به جستجوي راهي مي‌فرستد كه آدمي بتواند مجدداً به رنگ‌های زندگی برگردد: «از ژوئيه سال دوم كالج تا ژانويه بعد، تنها چيزي كه فكر تسوكورو تازاكي را به خود مشغول می كرد مردن بود. آن روزها طبيعی ترين راه حلی كه به ذهنش می رسيد خودكشی بود و حتی همين حالا هم نمی توانست دليل قانع كننده‌ای پيدا كند كه چرا آن آخرين گام لازم را برنداشته، در حالي كه آن روزها عبور از مرز ميان زندگی و مرگ برايش از قورت دادن تخم مرغ خام سهل تر بود.»


سایر مشخصات محصول

انتشارات : ققنوس
قطع : رقعی
نوع جلد : شومیز
سال چاپ : 1394
تعداد صفحات : 328
تیراژ : 1000
موضوع : رمان خارجی
نوبت چاپ : اول
نویسنده : هاروكي موراكامي
مترجم : فرزين فرزام
شابک : 978-600-278-185-7
هیچ نظری ارسال نشده