کتاب صوتی کنترل زندگیتان را دست بگیرید

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را دست بگیرید

موجود
9,000 تومان

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را دست بگیرید نویسنده : آنتونی رابینز توسط انتشارات رادیو مثبت منتشر شده است .80 درصد موفقیت , پیشرفت و هرچیزی که میخواهید به دست بیاورید جنبه روانی و فقط 20 درصد آن جنبه فیزیکی دارد .شما توانایی هر موفقیتی دارید .

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را دست بگیرید

به مسئله تغییر به چشم امتحان کردن درستی یک فرصت نگاه نکنید بلکه آن قدر تلاش کنید تا به آن مسلط شوید .

به این فکر کنید که چه چیزی را باید در ذهنتان نگه دارید و چه افکار منفی یا ناخواسته ای را باید فراموش کنید .با فکر کردن به این موارد می توانید بفهیمد که تضاد درونی شما به خاطر چیست .هنگامی که در درونتان خود را لایق موفقیت نمی دانید و از این امر بی خبرید .اگر می دانید چه میخواهید و برنامه ریزی هم کرده اید .اما نمیدانید از کجا باید شروع کنید به خاطر تضادهای دورنی شماست .

برای ایجاد تغییر در زندگیتان به دو تصمیم احتیاج دارید ,تصمیم کوچکتر تمرکز بر هدق تصمیم بزرگ اراده ای قاطع برای تغییر کردن است .

ریشه تمرکز بر اهداف بزرگ پرسیدن مداوم سوال های بزرگ است .یادگیری ,ارتباط دادن دو مورد به یکدیگر است .اگر نمی توانید چیزی را یادبگیرید به علت کم هوشی شما نیست به ایت علت است که نمی توانید آن رابطه را کشف کنید .در برخی از محیط های اجتماعی همه افرادی که کارایی بالایی ندارن به وضعیت خود و دیگران عادت کرده و به ایسن ترتیب کسی برای بهتر شدن تلاش نمی کند کسانی به خواسته هایشان میرسند هر لحظه با آرزوهایشان زندگی کرده و ذهنشان را قویا درگیر آرزویشان می کنند .انجام مداوم همین کار کوچک , قدرت حرکت به سوی سمت آرزوهایتان را به شما می بخشد .بدن و ذهن شما منابع و سرمایه های شما هستند شما با تقویت این دو مورد منابعتان را افزایش دهید .اگر می بینید فردی نسبت به دیگران یک قدم جلوتر و موفق تر است . تنها یک دلیل دارد و آن دلیل این است که استانداد های زندگیش را بالا برده است .

سایر مشخصات محصول

انتشارات : رادیو مثبت
موضوع : روانشناسی موفقیت
نویسنده : آنتونی رابینز
شرح CD/DVD : mp3 با حجم 27 مگابایت به مدت 39 دقیقه
هیچ نظری ارسال نشده