اثر مرکب آغازجهشی در زندگی موفقیت

اثر مرکب آغازجهشی در زندگی موفقیت و درآمدشما

عنوان کتاب:اثر مرکب آغازجهشی در زندگی موفقیت, نویسنده:دارن هاردی, مترجم:لطیف احمد پور,میلاد حیدری, انتشارات:فرهنگ صبا
موجود
20,000 تومان

کتاب:اثر مرکب آغازجهشی در زندگی موفقیت ودرآمد شما  تالیف :دارن هاردی,مترجم:لطیف احمد پور,میلاد حیدری,که از سوی انتشارات فرهنگ صبا انتشار یافت

توضیحات کتاب اثر مرکب

کتاب اثرمرکب نوشته دارن هاردی را میتوان جان کلام کتاب هایی دانست که در ده های گذشته د زمینه توانمند سازی و رسیدن به موفقیت منتشر شده اند .شاید به همین خاطر باشد که شماری از نام آور ترین اساتید جهانی این رشته نظرشان را در مورد این کتاب نوشته اند و همگان را به مطالعه ی دقیق و حتی چند باره ی آن دعوت کرده اند .فلسفه و تفکر پشت این کتاب میتواند به حدی اثر گذار شود وتحول ایجاد کند که هیچ بعید نیست در سال های آینده گروه هایی در فضاهای آن لاین وآف لاین شکل بگیرند که حامل اندیشه اثر مرکب باسند.

عناوین فصل‌های این کتاب، ساده به نظر می‌رسند. یادتان باشد، امروزه استراتژی‌های ، دیگر راز نیستند، بلکه خیلی‌ها آن‌ها را نادیده می‌گیرند.
موفقیت آیا فکر می‌کنید که قبلا رازهای موفقیت را یاد گرفته‌اید؟ دیگران هم این رازها را می‌دانند. اما وقتی استراتژی‌های موجود در این کتاب را به ترتیب به کار بندید، درآمدتان، زندگی‌تان و موفقیت‌تان دیگر مثل قبل نخواهد بود. به عنوان ناشر مجله موفقیت، من تمام این‌ها را دیده‌ام. هیچ چیزی مثل قدرت اثر مرکبِ اقدامات ساده‌ای که در طول زمان، درست انجام شده‌اند، موثر نیست.
این کتاب راه‌حلی واقعی‌ست برای چیزهایی که برای کسب موفقیت‌های بزرگ در زندگی‌تان به آن‌ها نیاز دارید. هر چیزی که رویای‌اش را دارید، اشتیاق‌اش را دارید یا هدف‌تان در زندگی‌ست، در کتاب پیش روی‌تان برنامه‌ای برای کسب تمام آن‌ها یافت می‌شود. این کتاب را بخوانید و اجازه دهید تا دنیای‌تان را متحول کند.

مقدمه انتشارفارسی کتاب اثر مرکب :(محمد مهدی ربانی)

از حدود 15 سالگی ام با کتاب های آنتونی رابینز آشنا شدم .خواندن کتاب های موفقیت در آن سنین کمی نامتعارف بود .به همین خاطر کتاب ها را با روزنامه ها جلد میکردم تا مشخص نباشد چه میخوانم .سال ها گذشت و همچنان این عادت مطالعه از من جدا نشد .کتاب های برایان تریسی ,جک کنفلید ,دیل کارنگی و....را هرکجا می دیدم می خریدم ومیخواندم.

تمام کتاب ها تقریبا حرف هایی شبیه هم داشتند :

-موفقیت اکتسابی ست

-موفقیت علم است

-موفقیت قابل یادگیری ست

-با الگو قرار دادن افراد موفق میتوان به همان موفقیت دست یافت

-موفقبت از درون ما شکل میگیرد

-با الگو قرار دادن افراد موفق میتوان به همان موفقیت دست یافت

-موفقیت از دورن ما شکل میگیرد

-هدف گذاری -تخیل و تصور آینده سبب شکل دهی به آینده میشود

-سرنوشت انسان را خودش تعیین میکند

-انسان به هرجایگاهی که بخواد میتواند برسد

در آن زمان تفاوت زیادی بین خودم و دیگر دوستان ام که هیچ علاقه ای به این موضوعات نداشتند و حتی کتاب های را داستان های مسخره می پنداشتند ,احساس نمیکردم .پس از 15 سال این مطالعات کوچک و درگیری های ذهنی مرکب  شد و اثری قابل توجه روی زندگی من داشت .

به صورتی که حالا تفاوت ها من با دوستان ام قابل توجه است .حالا دوستانی دارم که با دوستان 15 سال گذشته ام بسیار متفات اند .نام این فرآیند را نمی دانستم تا نوروز 1393 دوست گرامی ام حسین یاغچی کتابی باارزش به من معرفی کردبه نام اثرمرکب که میتوانم بگویم بهترین کتابی است که در زمینه علم موفقیت خواندهام .

معجزه ها همیشه از اراده ی ما شکل میگیرندو کلید تحولات بزرگ در دست خود ماست .اراده خداوند تابع اراده انسان است .موفقیت فرآیندی ست طولانی که از ایجاد تغییرات کوچک در خودمان به دست می آید .انتخاب های کوچک و هوشمندانه ما به هم می پیوندند و در نهایت قدرتی خارق العاده به ما می دهند .

سرفصل هایی از کتاب:

فصل اول : اثر مرکب در عمل

فصل دوم: انتخاب ها

فصل سوم: عادت ها

فصل چهارم: تکانش

فصل پنجم: تاثیرات

فصل ششم: شتاب بخشی

سایر مشخصات محصول

انتشارات : فرهنگ صبا
قطع : رقعی
نوع جلد : شومیز
سال چاپ : 1396
تعداد صفحات : 240
تیراژ : 1000
موضوع : روانشناسی
نوبت چاپ : بیست سوم
نویسنده : دارن هاردی
مترجم : لطیف احمد پور,میلاد حیدری
شابک : 9786006407456
هیچ نظری ارسال نشده